Měníme předměty
na výjimečné dárky
Chci nabídku

Vzorky reklamních předmětů

Jeden krát držet v ruce je více, než 100 krát vidět na obrázku. Protože máme nejširší nabídku reklamních předmětů v Čechách a na Slovensku, je někdy skutečně těžké se rozhodnout, který předmět je pro vás ten ideální. Někdy vás láká levná cena, ale když se vám produkt dostane do ruky zjistíte, že nesplňuje vaše požadavky. Jindy vám barva na monitoru připadá ideální, ale na živo je úplně jiná. Právě proto, abyste se uměli zodpovědně rozhodnout, který předmět se vám líbí a současně splňuje vaše očekávání a požadavky na kvalitu, cenu, barvu, materiál a jiné, pro vás důležité parametry nabízíme možnost objednat si vzorky reklamních předmětů.

 

Proč mít vzorek?

  • neboť každá obrazovka je nastavena jinak a někdo vidí světle zelenou barvu jako plesnivou zelenou, někdo krásnou limetkovou zářivou a někdo hráškovou zelenou
  • protože některé věci je třeba prostě omaknout a vyzkoušet, jako například oblečení, módní doplňky nebo zda ten antistresový míček, opravdu vydrží vaše mačkání
  • neboť ty sladkosti nebo nápoje chcete, aby chutnaly nejen vám i vašim kolegům, klientům, partnerům
  • neboť chcete zjistit jak funguje elektronické zařízení a zda by to byl vhodný dárek.

 

Jak získat vzorek?

  • vyplníte formulář při daném produktu nebo dole v tomto článku
  • vyberete si způsob dodání, buď bezplatné osobní vyzvednutí u nás nebo kurýrem (účtujeme dle váhy balíčku)

 

Vzorek zdarma

Pokud si koupíte vzorky a později na základě daného vzorku uděláte u nás objednávku, částku za vzorky vám odečteme z faktury za objednávku.

Například: Firma se zabývá eventy a chtěli by vzorek červeného balónu na výzdobu, skleněného poháru, sukně pro hostesky, přenosný reproduktor jako dárek pro hosta a silikonové náramky pro každého účastníka. Firma si vzorky objedná a zaplatí podle standardních cen uvedených v našem eshopu. Po dlouhém rozhodování udělá objednávku na 200 kusů přenosných reproduktorů, 3000 kusů balónů a 250 kusů náramků. Všechny věci si dají potlačit v tématu eventu. My pošleme firmě fakturu se součtem všech objednaných produktů i s potiskem. Ve faktuře bude mít zároveň odpočet částky za všechny vzorky a samozřejmě odečtenou i příslušnou klientskou nebo množstevní slevu. Pokud byste, ale objednávali např. pouze 3 ks reproduktorů a žádné jiné produkty, tak bychom vám odečtena pouze cena za vzorek reproduktoru.

Naši obchodníci vám rádi zodpoví, kolik vzorků na jakou výšku objednávky můžete objednat, abychom vám je v plné výši odečteli.

Nevíte, jaký produkt by vaše partnery nebo kolegy nejvíce potěšil? Rádi vám poradíme vhodný reklamní předmět pro vaši firmu, konkrétní událost nebo tip klientů, podle vašich očekávání - účel použití, design, kvalita, použité materiály, cena, barva, termín dodání, možnosti potisku nebo i kombinace více faktorů najednou.