Měníme předměty
na výjimečné dárky
Chci nabídku

Dárkový servis na míru

Dárky pro vaše partnery a zákazníky poukazují na prestiž vaší firmy. Mohou je dostat i vaši zaměstnanci jako benefit, který ho nejen potěší, ale i prohloubí jeho vztah vůči vám.

Je několik důvodů, kdy dárky darovat:

  • výročí (vzniku firmy nebo zaměstnance za jeho odpracované roky)
  • oslava úspěšného projektu (získání velké zakázky, kolaudace nemovitosti, dosažení pozoruhodných výsledků)
  • svátek (Vánoce, MDŽ, MDD, narozeniny)
  • poděkování (za spolupráci, za nákup, za návštěvu při vašem stánku na výstavě)

Naše tipy:

Představte si, že jste e-shop s prodejem kosmetiky a chcete své zákazníky obdarovat za nákup. Vyberete si ručníček na obličej a dáte něj vyšít název e-shopu. Vězte, že zákazníka nejen potěšíte, ale stále se mu budete připomínat. Určitě se k vám vrátí. Navíc tento ručníček bude mít zavěšen v koupelně, který si povšimnou i hosté a začnou se zajímat o danou stránku.
 
Jako firma dosahujete skvělé výsledky a nebýt vašich partnerů, tak se vám to jen tak nepodaří. Poděkujte jim setem dárků, které budou mít decentní potisk. Vaši partneři nebo dodavatelé si všimnou jak si ceníte jejich spolupráci. Dobré vztahy v obchodě dělají velký byznys.

 

    

 

Pokud jste si právě řekli, že ano toto chci, tak čtete ty správné řádky.

Zapomeňte na všechny starosti kolem výběru správného předmětu a jeho balení. Dárek i balení si samozřejmě můžete vybrat i sami, ale můžete tuto starost nechat na naše chytré obchodníky, které vám nabídnou několik možností a jediné co vám zůstane je ukázat prstem na tu nejlepší volbu.

Co všechno může dárek obsahovat?

  • hlavní předmět (dárek), kterým může být láhev vína, bonboniéry, USB klíč, přívěsek, sperma, cokoliv, čím chcete potěšit. Předmět můžete nechat potlačit nebo na něj nalepit etiketu.
  • balení, jako je krabička, taštička, celofán ... Uděláme vám grafický návrh krabice na míru i tašky, kterou chcete potlačit.
  • výplňový materiál je také důležitý a máme několik stylových, luxusních, ale i ekologických možností
  • ozdoba v podobě stuhy, mašličky, třpytek ...
  • odkaz, který je zároveň podpisem vaší firmy je vskutku velmi důležitým prvkem k dárku. Může být nalepen, potlačen, zavěšený v obálce nebo jen vložený uvnitř krabice.

     

 

     

Představte si, že toto vše už máte připravené a jediné, co zbývá je dárky rozdat na správná místa.

Nevěšte hlavu, nekoulejte očima a och si nechte na později.

Všechny dárky můžeme zaslat za vás přímo vašim klientům, pobočky a prodejny. Jde o diskrétní zasílání, a proto se nemusíte obávat toho, že by se někdo dozvěděl o tom, že dárky posíláme my.

Nezapomeňte na to, že pokud chcete dárky, třeba na provedení, rozhodování a výrobu i dostatečný čas. Doporučujeme se ozvat našim obchodníkům, se kterými si můžete naplánovat všechny události během roku a na základě nichž vás vždy včas osloví a vyřeší, aniž byste to museli držet v hlavě.