Měníme předměty
na výjimečné dárky
Chci nabídku

  Proč my

  Ve společnosti Sketch poskytujeme již od roku 1994 veškeré služby a produkty potřebné pro firmy a organizace týkající se jejich firemní identity.

  Věnujeme vám plnou pozornost

  Milujeme naši práci

  Od prvního kontaktu po celou dobu spolupráce se vám plně věnujeme. Pro naše prodejce je tato práce posláním a milují ji. Hodnoty jako upřímnost, profesionalita a pomoc jsou důležité pro udržení vztahu mezi námi a klientem.

  sketch team

  Obchodníci s vaší krevní skupinou

  Každý obchodník je jedinečný. Mají své oblíbené produkty, služby a prezentace. Nikomu neříkáme, jak má prodávat, a spíše se snažíme, aby se stal odborníkem na to, co ho baví. Pokud něčemu nerozumí, může mu poradit prodejce, který je v dané oblasti odborníkem. Chápeme také, že každý má rád někoho jiného, a proto máte u nás při první objednávce na výběr z několika prodejců. V případě, že nejste spokojeni, můžete obchodníka změnit nebo svůj názor konzultovat přímo s ním. Je pro nás důležité, abyste si rozuměli a abyste našli obchodníka "svojí krevní skupiny". 

  • predajca reklamných predmetov

   Lenka Valkovičová
   Veselá, upovídaná a vždy vstřícná vašim požadavkům
   mobil: +420 602 112 155
   e-mail: valkovicova@sketch.cz

  • predajca reklamných predmetov

   Patrícia Pethoová
   Mladá, energická s dlouholetými zkušenostmi, vždy ochotna vám poradit
   tel.: 727 908 933
   e-mail: pethoova@sketch.cz


  Pro vaši spokojenost uděláme maximum

  Po každé zakázce a obchodním případu reagujeme na vaše připomínky a komentáře. S odstupem času provádíme telefonické kontroly kvality, při kterých se vás ptáme na vaši spokojenost se službami našich výrobků a obchodníka. Všechny tyto činnosti nám pomáhají zlepšovat kvalitu našich služeb a tím zvyšovat celkovou spokojenost našich zákazníků.

  Získáváme od vás zpětnou vazbu

  1. Vyplnenim dotazníka o spokojnosti
  2. Quality kontrol telefonátmi
  3. Reklamačným formulárom

  Povedali o nás

  Se Sketch se spolupracuje velmi dobře, jsou ochotni pomoci s grafikou, se změnami v grafice atp. Mají velmi dobrý výběr. Pera, co jsme objednali jsou kvalitní, i potisk je odolný. Doručeny byly včas a až do kanceláře k nám :)

  GH - SLOVENSKÁ JAZDECKÁ FEDERÁCIA

  Profesionální jednání, dodržení termínu, maximální spokojenost

  SPoŠkA, s.r.o.

  Perfektní, kvalita výrobků a práce je vynikající. Se SKETCH se snadno komunikuje a zakázky byly vždy vyřizovány profesionálně.

  Scott Brownfield
  MARKETING MANAGER / HYCA s.r.o.

  Ještě jednou Vám chci velmi poděkovat za pomoc a za skvělé reklamní předměty, i díky nim dopadla akce perfektně.

  SKindustry s.r.o. - Radka Zapalačová

  Máme radi výzvy

  Nejvíce nás posouvají vpřed nároční klienti s nestandardními požadavky. Pak musíme zapojit veškerou svou kreativitu a pozornost, abychom jim pomohli. Takové požadavky zjevně zahrnují položky na míru nebo přizpůsobený grafický design. 

  Můžeme vám pomoci vytvořit nebo vytisknout předměty, které budou odrážet filozofii vaší značky.

  Kaufland dětský festival

  Společnost Kaufland přišla s požadavkem na vytvoření propagačních předmětů s vlastním potiskem pro pořádaný festival. Grafické návrhy s dětskou tematikou dodaly výrobkům jedinečný vzhled a hravost.

  IPčko - Když předměty s potiskem pomáhají

  Medvídek potištěný pro neziskovou organizaci IPčko dostal potisk, který promlouvá. Medvídek je součástí schránky bezpečí. Box je určen mladým lidem, kteří mají problém se sebepoškozováním. Obsah krabičky je navržen psychology a poradci tak, aby těmto mladým lidem pomohl zvládnout krizové situace, které by jinak skončily sebepoškozováním.

  Muradov.fit

  Naše prodavačka Michaela Farkašová realizovala objednávku reklamních předmětů s potiskem pro fitness. Výběr produktů byl zaměřen na cvičení a trénink. Předměty byly opatřeny výrazným dvoubarevným potiskem.

  BUĎEKO ekologické předměty

  Buď Eco je balíček ekologicky šetrných předmětů, které jsme darovali klientům naší společnosti. Naší ambicí bylo upozornit na ekologii, kterou lze zohlednit v propagačních předmětech. Tyto předměty jsou vyrobeny z recyklovaných materiálů a jejich používáním nevzniká odpad z jednorázových plastových obalů.

  Neutíkáme před problémem

  Jak se říká, kdo nic nedělá, nic nezmůže. Za každým úspěchem a pokrokem, kterého dosáhneme, se skrývá několik chyb z minulosti. Důležité je podle našeho názoru přiznat chybu a co nejdříve a co nejlépe ji napravit. Každé stížnosti věnujeme plnou pozornost a řešíme ji co nejdříve. 

  Stížnost lze podat osobně na adrese Ružomberská 6 v Bratislavě nebo na adrese cez reklamačný formulár. 

  Naše zkušenosti vám pomohou se lépe rozhodnout

  Zkušenosti nám pomáhají činit ta nejlepší možná rozhodnutí. Tisíce hodin strávených tiskem a výběrem produktů vytvářejí hodnotu při každé konzultaci s našimi klienty. Každý z našich prodejců má vlastní zkušenosti, oblíbené produkty a tiskové technologie. Pokud zkušenosti jednoho prodejce nestačí k pochopení daného problému, je připraven pomoci jiný kolega, který se s problémem již setkal. 

  Produkty a tiskové technologie se neustále mění a vyvíjejí. V této oblasti je proto důležitá spolupráce s tiskárnami a výrobci, kteří mohou vyřešit jakýkoli problém, který se při realizaci zakázky vyskytne. 

  Darky pro náročné

  Najvětší výběr v Česku - 85.000 předmětů

  V současné době máme největší výběr reklamních předmětů v Česku. Máme celkem 10 zahraničních dodavatelů výrobků. Pro snazší orientaci jsou všechny položky ručně roztříděny do jednotlivých kategorií. Seznam všech kategorií najdete v postranní nabídce.

  Zboží s dodáním do 3 dnů

  Vytvořili jsme kategorii reklamních předmětů do 3 dnů pro všechny, kteří potřebují rychleji získat ty správné dárky. Tyto položky nám mohou být doručeny ode dne objednání do 48 hodin až 3 dnů bez tisku. Zboží si u nás můžete vyzvednout nebo vám ho můžeme poslat kurýrem. 

  Jsme tu pro vás už 30 let

  Ve společnosti Sketch poskytujeme veškeré služby a produkty, které podniky a organizace potřebují pro svou firemní identitu, již od roku 1994. Zpočátku se jednalo především o grafický design, laminaci online a tištěných časopisů, polepy aut, design výloh a nápisů a také o tvorbu webových stránek a online marketing.

  Díky spokojenosti a důvěře našich klientů jsme rychle rozšířili naše služby o prodej a potisk reklamních předmětů, které se staly naší specialitou. Našim klientům nabízíme komplexní řešení pro jejich podnikání pod jednou střechou. Našimi klienty jsou malé, střední i velké slovenské a české firmy a organizace, včetně neziskových organizací a státní a veřejné správy.

  Výroba dárků na míru

  Dárky na míru jsou naší specialitou. Kdykoli přijde klient s požadavkem ,, udělejte mi něco jedinečného ,, můžeme začít tvořit a vymýšlet, jak tohoto cíle dosáhnout. Nabízíme položky, které mohou mít celý vlastní design, nebo můžeme oslovit výrobce, kteří mohou celou položku vyrobit na zakázku. 

  Výrobky na míru

  Ekologické předměty

  Jako lídři na trhu s reklamními předměty* cítíme společenskou odpovědnost za to, jakým směrem se naše odvětví ubírá. Společenská odpovědnost v našem pojetí znamená být zodpovědný vůči budoucím generacím a eliminovat nebo alespoň snížit dopad, který mohou mít reklamní předměty na stav životního prostředí.

  Ekologie v propagačních předmětech začíná výběrem. Výběr objektu je velmi důležitý na několika úrovních. Často se stává, že nevhodný propagační předmět zůstane nevyužit a skončí na poličce v šuplíku nebo v koši. Proto máme v naší společnosti skvělé prodejce, kteří vám poradí s výběrem správných reklamních předmětů. Naši prodejci zjišťují, pro jakou cílovou skupinu je předmět určen, aby byl reklamní předmět užitečný. Vhodný propagační předmět by měl plnit dvojí funkci. Nejen jako reklamní nosič, ale také jako praktický předmět, který bude svému majiteli spolehlivě a dlouho sloužit. 

  Mnoho různých materiálů nám již pomáhá být při výběru šetrní k životnímu prostředí. Jsou vyrobeny z recyklovaných příměsí nebo rozložitelných přírodních prvků, jako je dřevo, bambus, juta. Většinu takových předmětů najdete v naší kategorii ekologických reklamních předmětů.


  Značkové předměty 

  Stále více platí, že kvalita přitahuje kvalitu. V oblasti reklamních předmětů je tento trend spojen s potiskem vaší značky na značkové předměty, které takový potisk umožňují. Nemáme na mysli klamavý prodej jiné značky pod svou vlastní. Mluvíme o uznání výrobce, že má mezi veřejností dobré jméno. Naši klienti rádi dávají tyto předměty jako dárky svým zákazníkům, partnerům nebo zaměstnancům. 

  Oblíbené značkové reklamní předměty

  Intuitivní vyhledávání

  Návštěvníkům našich stránek poskytujeme maximální podporu v tom, co hledají. 

  Vyhledejte přesně ten produkt, který potřebujete, a neztrácejte čas. Naše fulltextové vyhledávání neustále vylepšujeme.


  Příklady vyhledávání:

  Kromě vyhledávání jsme pro některé kategorie zavedli také filtrování obsahu.

  Předměty z netradičních materiálů

  Při výrobě reklamních předmětů se stále častěji používají materiály jako bambus, korek, dřevo, vápenocement, pšeničná sláma, juka, juta, konopí, plasty RPET, recyklovaný papír, recyklovaná bavlna a recyklovaná kůže. Procesy výroby se neustále zdokonalují s ohledem na nižší spotřebu vody a energie. 

  Buďte také výjimeční a zařaďte se mezi ty, kteří jsou zodpovědní a dbají na udržitelnost.

  Položky z těchto materiálů můžete vyhledat pomocí fulltextového vyhledávání, kde nastavíte výběr na jeden z těchto materiálů. 

  Rozdíl je v detailech

  Potisk, který vydrží (trvanlivý tisk)

  Naším záměrem je klást důraz na kvalitní, ale hlavně trvanlivý tisk. Trvanlivost tisku ovlivňuje řada faktorů, od povrchu materiálu, správné technologie, ale hlavně dodržování všech tiskových postupů. Naše tiskaři mají dlouholeté zkušenosti s procesy, které ovlivňují trvanlivost tisku. Prodejce vás upozorní na možná rizika a odolnost potisku vůči praní, mytí a namáhání. 

  Na obrázku je příklad špatně provedeného tisku a srovnání kvalitního tisku. 

  Mezi nejodolnější technologie patří: ražba, gravírování, vypalování.

  Barevně i černobíle

  Na předměty tiskneme plnobarevně v barvách cmyk, pantone od 1 do 5. Naši prodejci vám rádi poradí, kdy je vhodné zvolit jednobarevný a kdy plnobarevný tisk.

  Již dnes je možné tisknout na mnoho předmětů plnobarevně po celé jejich ploše. V naší nabídce najdete velké množství položek, na které je možné aplikovat plnobarevný potisk.

  Ukázky plnobarevného tisku

  Ukážky jednobarevného tisku

  Plnobarevný tisk na míru

  Popusťte uzdu své fantazii, protože v tomto případě se můžete doslova vyřádit a vyblbnout na výrobcích, které lze potisknout po celé ploše. Vlastní grafika, kterou můžete použít k zobrazení svého pracovního zaměření, tématu události nebo k vytvoření vlastní značky produktů.

  Seznam produktů s proklikem Vygenerovat seznam, který je v části s plnobarevným potiskem.

  Tisk na různé tvary, velikosti, materiály, povrchy, místa, umístění, polohy.

  Široká škála technologií, které mají naše tiskárny k dispozici, nám umožňuje tisknout na téměř jakýkoli povrch, materiál a tvar reklamního předmětu. 

  Netradiční potištěné plochy

  Výstupní kontrola / kontrola kvality výstupu po tisku

  U každé úlohy je důležité zkontrolovat tisk. Podle schváleného nátisku zkontrolujeme barevnost, intenzitu, dodržení zadaných poloh a proporcí tisku.

  Pokud zjistíme nějaké nedostatky, upozorníme klienta na tento stav a přijmeme nápravná opatření. 

  Design, který tvoří hodnotu

  Kreatívní a funkční design

  Řídíme se heslem, že design vytváří hodnotu. Hodnota grafického designu spočívá v jeho jedinečnosti, autenticitě, kterou se autor snaží vyjádřit formou grafického designu. Pokud takový design umístíte na předmět s vhodnou tiskovou technologií, stane se z něj cennější předmět.


  Vytvoříme pro vás design, který bude nápaditý, odlišný od konkurence a funkční. Funkční design pro nás znamená, že odráží činnosti a hodnoty společnosti. Při tvorbě bereme v úvahu čitelnost a jasnost sdělení, které design předává.

  Jedinečné návrhy log

  Pokud nemáte vlastní logo nebo chcete své logo přepracovat, můžete využít našich grafických služeb. Náš tým grafických designérů pro vás navrhne jedinečné logo s jednoduchým designovým manuálem. Design manuál obsahuje definici varianty, barevného schématu a použití loga. Při navrhování loga bereme v úvahu detaily v grafice a barevném schématu. To jsou parametry, které určují možnosti budoucího tisku na reklamní systémy a propagační předměty.

  Grafický návrh na míru

  Setkáme se osobně nebo online. Probereme způsoby, jak zviditelnit vás a vaši firmu. Představíme naše nápady a možnosti tisku. Po dohodě připravíme grafické návrhy pro tisk nebo výrobu vašich vlastních propagačních předmětů. Logo na předmětu je reklama, ale vytvořit něco zapamatovatelného a kreativního vyžaduje víc než to.  Díky dobrému grafickému návrhu můžete změnit vzhled a prezentovat své služby nebo produkty jinak. 

  Vizualizace před výrobou

  Než začneme tisknout na objekty, musíme vytvořit vizualizaci v podobě náhledu nebo 3d vizualizace objektu. Vizualizace slouží k lepší představě o umístění, barvě a velikosti vytištěného loga na předmětu. Schválený náhled slouží jako podklad pro tiskárnu.


  Příprava podkladů pro tisk

  Mezi služby, které poskytujeme našim klientům, patří tištěné materiály. Pro tisk je třeba vytvořit a připravit grafický návrh tak, aby měl určitou velikost, rozlišení a barevné schéma. Všechny tyto parametry můžeme během procesu návrhu zachovat. Pokud máte vlastní grafický návrh, můžeme jej po kontrole připravit k tisku nebo přepracovat tak, aby splňoval požadavky na tisk. V případě nekvalitních fotografií vám můžeme nabídnout náhradu fotografií z fotobank. 

  podklady do tlače