Měníme předměty
na výjimečné dárky
Chci nabídku

Partnerství pro reklamní agentury

NABÍDKA PRO REKLAMNÍ AGENTURY - více komfortu za stejné peníze

Objednávejte si zboží z pohodlí své kanceláře formou online shopu, kde vidíte koncové i Vaše nákupní ceny. My Vám ho objednáme, potiskneme a dodáme přímo na vámi určené místo (Vaše sídlo, klient, výstava, ...) a nezaplatíte o nic víc než platíte dosud. Vyhádejte si u nás podmínky :-)

Bezplatný online eshop pro partnery

Navíc Vám nabízíme možnost bezplatného vytvoření Vašeho online shopu, případně neutrálního shopu, který budou moci přímo navštěvovat Vaši klienti, a tím ušetříte čas vytvářením prezentaci formou kopírování obrázků, textů, cen a popisů do Wordu, případně nošení katalogů. U nás, pardon u Vás na webu si klient vybere zboží buď přímo nebo podle zvolených kritérií, jako např. nákupní cena, barva nebo jiné, vyplní si objednávku a odešle. Systém jeho objednávku zaregistruje jako Vaši, objedná ji a pošle vám do mailu info se soupisem, co si objednal. V případě Vašeho zájmu možnost změnit ceny zboží nebo potisku na Vašem web shopu dle Vašich požadavků.

Rovněž máte možnost vytvářet vlastní výběry pro klienta, např. klient chce pera od 0 - 75 Kč. V on-line shopu zadáte ve fulltext vyhledávání pera a zadáte cenový rozsah. Software vyfiltruje všechny dostupné pera, Vy si v seznamu označíte pouze ty, které se Vám líbí a ty pošlete přímo z online shopu klientovi ve formě webového linku s Vašimi kontaktními údaji, kde si klient může pohodlně prohlédnout zboží s cenou, fotkou a popisem. Už žádná ztráta času a nervů při vytváření nabídek.

Ceny potisku najdete v ceníku.