Měníme předměty
na výjimečné dárky
Chci nabídku

Online setkání

Technicky a technologicky se stále vylepšujeme a určujeme trendy na trhu reklamních předmětů. Ale co se týká péče o vás, naše klienty a komunikace jsme stará škola - máme rádi osobní setkání, osobní péči, řešení a předměty si odprezentovat, vysvětlit výhody, říct nevýhody, zodpovědět vaše otázky. Někdy to, ale není možné ať už z naší, nebo vaší strany. Tlačí vás termíny, honí šéfové, klienti, ale současně i třeba pohnout se společnými věcmi, ale po mailech to nejde. Dnes nám do toho vstupuje i faktor bezpečnosti, kde neosobní setkání je prostě bezpečnější. Co teď?

 

Jak si sjednat online setkání?

Můžete být na pláži, na horách, v kanceláři, čekat dítě během kroužku nebo ve vaně plné pěnových bublinek, prostě kdekoliv kde je internet.

Na této stránce se nachází formulář ve kterém vyplníte základní údaje, vyberete si datum, čas a aplikaci, přes kterou by ste chtěli mluvit. V naší nabídce je Whatsapp, Messenger, Skype, Zoom, Google Meet, Microsoft Teams i Adobe Connect. Pokud máte konkrétní téma, kterou by ste se chtěli zabývat napište ji do poznámky a obchodník se bude nejen umět na setkání lépe připravit a tím ušetřit váš čas, ale vám i předem zajistit vzorky předmětů, aby vám je odprezentoval.

Většina z nás každodenně používá Whatsapp, Skype či Messenger, během corona krize jsme mnozí přičichli k Zoom nebo Microsoft Teams. Dnes se velmi do popředí dře Google Meet, který je přímo v gmail účtech, díky čemuž je připraven k okamžitému použití a nemusíte se zbytečně registrovat ani stahovat aplikaci. A profesionálové s vysokými nároky naskočili na Adobe Connect. Je jen na vás, co je pro vás nejpohodlnější.

 

KOPA VÝHOD MÍT ONLINE SETKÁNÍ

  • komfort a efektivita: vy rozhodujete o datu a čase setkání a kde ho absolvujete
  • nikam nemusíte cestovat
  • ušetříte čas i peníze zbytečným cestováním a množstvím mailů a telefonátů na vysvětlení vaší představy a očekávání
  • získáte lepší přehled o vlastnostech a parametrech produktů, které vás zajímají a o možnostech jejich potisku
  • rychlejší dodání - nemusíte čekat na setkání, kurýrů, tiskaře - produkt vám umíme rychleji odprezentovat a vy se můžete dříve zodpovědně rozhodnout, který předmět bude pro vás ten pravý a jaký potisk na něm bude nejvhodnější - tamponový potisk, sítotisk, laser, výšivka, ražba, UV tisk, sublimace
  • napadne vás, nebo nás během prezentace nějaký zajímavý produkt, třeba ukázat rozdíly mezi jednotlivými potisky, dárkové balení nebo velikost krabičky? Žádný problém, mnohé máme po ruce v jedné z našich vzorkoven a víme vám je hned během online setkání ukázat a ušetřit
  • pokud je třeba, kurýrem produkty zašleme i fyzicky buď k vám, nebo přímo k vašemu klientovi, žádný problém

 

Nejsme lenoši, ani si to nechceme zjednodušovat. My se s vámi rádi setkáme osobně. Online setkání je hlavně o efektivitě a rychlosti, protože někdy prostě není čas nebo možnost se setkat, ale na slepo bez vzorku to objednat ani jedna strana nechceme, abychom se vyhnuli případným reklamacím od vás, nebo vašich klientů. A právě pro tyto účely je online setkání ideální.

 

TIP: aplikace ZOOM nabízí nahrávání samotného setkání. Nemusíte si nic pamatovat, zapisovat, jednoduše si znova přehrajete náš meeting, případně část pustíte šéfovi aby slyšel argumenty, proč je daný předmět vhodnější a lépe splňuje vaše požadavky jako jiný.

 

Domluvte si online prezentaci produktu s naším obchodníkem.

Nemáte čas na stretko, ale potřebujete ukázat produkt, jeho výhody i slabé stránky? Porovnat ho s jiným produktem, nebo jen popovídat, co by se vám nejvíce hodilo? Vyberte si datum a čas, který vám vyhovuje a my se s vámi spojíme prostřednictvím naší služby online setkání.