Měníme předměty
na výjimečné dárky
Chci nabídku

Kdy objednávka bude hotová, kdy budu předměty s potiskem?

Po potvrzení závazné objednávky a uhrazení zálohové faktury Vám obchodník objedná zboží.

Ten přichází z celé Evropy, naši obchodní partneři mají své sklady zejména v Maďarsku, Polsku, Česku, Německu a Portugalsku, díky tomu si můžete vybrat z více než 90 000 produktů. Většina předmětů přijde od objednání k nám na sklad na druhý či třetí pracovní den. Vybrané produkty mohou být logisticky uloženy na jiných externích skladech, proto se doba dodání může prodloužit, o tom Vás však obchodník včas seznámí.

Jakmile přijdou produkty k nám na sklad, skladník zboží nafotí, odešle fotografie obchodníkovi. Ten je spolu s logem přepošle grafikovi, zpracujeme náhled a postoupíme Vám ho k posouzení. Potvrzení grafický náhled, spolu se zbožím odešleme do tisku.

Předměty potlačujeme do 5 pracovních dnů. Na dobu dodání však ovlivňuje i množství, počet barev které chcete potlačit, technologie kterou se tiskne (v případě některých technologií je nutné 24 hodinové sušení, chemická předpříprava aby potisk na předmětu vydržela a jiné) nebo sezónnost, například od podzimu do Vánoc, před velkými festivaly (Pohoda), volbami, velkými eventy (Profesia days) a podobně. Tehdy se doba dodání prodlužuje. Pokud to shrneme zboží s potiskem víte mít do 2 týdnů. V případě potřeby dodání předmětů s potiskem za kratší čas neváhejte kontaktovat někoho z našeho obchodnice týmu, pokud to bude možné postaráme se o "zázrak"