Měníme předměty
na výjimečné dárky
Chci nabídku

Vánoce začínají na marketingovém oddělení dříve.

Zverejnený

Věděli jste, že…
Vánoce jsou tu o necelé tři měsíce? Může se to zdát dlouho, ale zejména ti na marketingových odděleních firem, by již měli zbystřit pozornost a napřímit se na to, jak podpoří obchodní oddělení svých firem. To platí nejen pro ty z B2B, ale také B2C segmentu. Nechejte se tedy inspirovat v prvním vánočním blogu této sezony a podívejte se na reklamní předměty, které zprostředkují vánoční atmosféru v každé firmě.

 

Vánoční hrnečky

vianočné hrnčeky
Nejlépe je spolu dvěma, jako těm hrnečkům. Hrnečky s vánoční tematikou ve stylové krabičce se šňůrkou potěší nejednoho klienta při připíjení si vánočním punčem. Tento týden je tato souprava v akci. Při objednávce 40-ti hrnečků (40 ks krabiček) získáte slevu až 30%.
 

Vánoční přání s utěrkou na brýle

 vianočná pohľadnica s utierkou na okuliare
V naší nabídce najdete kopec originálních vánočních přání. Kreativní přání s grafikou po obou stranách a dřevěným vánočním stromečkem, nebo s ozdobou a stuhou na zavěšení na vánoční strom. V posledních letech jsou stále více populární přání, která nabízejí i praktická využití nejen v období Vánoc, ale také v průběhu celého roku. Takovým přáním je i vánoční pohled s utěrkou na brýle. Samozřejmá je personalizace pohledu a potisk utěrky.
 
 
 

Vločka - ozdoba na stromeček

 ozdoba na vianočný stromček
Firmy ve svých prostorách v průběhu vánočních svátků častokrát ozdobují vánoční stromeček. Dekorativní vločky z dubové dýhy dají stromečku, dokonce i tomu umělému, nádech přírody a gravírované logo zase punc reprezentativnosti. Ozdobte svůj stromeček svým originálním logem.
 

Vánoční svíčka s potiskem XAPES

Vianočná sviečka s potlačou
Svíčka dotváří sváteční vánoční atmosféru. Staňte se součástí pohodových chvil i vy. Nechejte si potisknout svíčku vaším logem, anebo přáním krásných svátků. UV LED tisk jedné strany svíčky je už v ceně. Více informací najdete po kliknutí na detail produktu.
 

Vánoční světélka MILKY WAY

vianočné svetielka
Co by to byly za Vánoce, bez vánočních světélek. Dvacet světélek ve tvaru hvězdy vyčaruje sváteční atmosféru v každé kanceláři.
 
 
 
 
 
 
Autor článku:

Peter Mihál

Ředitel

Peter je zakladatelem a ředitelem spoločnosti. Má dlouholeté zkušenosti nejen s vedením společnosti. Jeho silnou stránkou je obchod, ekonomika a marketing. Ovláda anglický a nemecký jazyk.