Měníme předměty
na výjimečné dárky
Chci nabídku

Dubnové Hrnečkobraní

Zverejnený

Proč je vlastně hrneček s potiskem dlouhodobě populární? Je to poměrně jednoduché. Firmy ho milují, protože na ně můžou dát své logo. Lidé rádi dostávají takové hrnečky, protože je to spojuje s oblíbenou značkou - vyjadřují tím svůj názor. Bonusem je, pokud nezůstaneme jen u loga, protože hrneček poskytuje obrovský prostor i pro kreativitu.

Hrneček se sublimačním potiskem

{rgx:save:0}Proč je vlastně hrneček s potiskem dlouhodobě populární? Je to poměrně jednoduché. Firmy ho milují, protože na ně mohou dát své logo. Lidé rádi dostávají takové hrnečky, protože je to spojuje s oblíbenou značkou - vyjadřují tím svůj názor. Bonusem je, pokud nezůstaneme jen u loga, protože hrneček poskytuje obrovský prostor i pro kreativitu.
 
AKCE:
Původní cena 374 €. Akční cena 299 €. Ušetříte 75 €.
Akce platí od 1.4.2019 do 8.42019.

PŘEJÍT NA PRODUKT

Termo hrneček

{rgx:save:1}

Před lidstvem kdysi stáli dva velké problémy. Jak udržet nápoje studené a jak udržet nápoje teplé. Díky vynálezcovi Reinholdovi Burgerovi a jeho patentu v roce 1903 dnes můžeme naplno využívat princip, který jako první popsal skotský fyzik a chemik James Dewar - vakuová nádoba s dvojitou stěnou nám uchová teplé teplým a studené studeným. Díky akci na tento týden můžete při objednávce 70 kusů termohrnečků STYLIE ušetřit až 211€.
AKCE:
Při objednávce 70 kusů je cena jen 259 (bez DPH). Ušetříte více než 211 !
Akce platí od 1.4.2019 do 8.4.2019.


PŘEJÍT NA PRODUKT
Autor článku:

Peter Mihál

Ředitel

Peter je zakladatelem a ředitelem spoločnosti. Má dlouholeté zkušenosti nejen s vedením společnosti. Jeho silnou stránkou je obchod, ekonomika a marketing. Ovláda anglický a nemecký jazyk.

Vytvořit rychlou poptávku