Měníme předměty
na výjimečné dárky
Chci nabídku

Bambus a korek – materiály, které jsou IN

Zverejnený
Věděli jste, že…
bambus dokáže vyrůst i o několik desítek centimetrů za jediný den? I to z něho dělá skvělý obnovitelný a ekologický materiál. V dnešním emailingu si též posvítíme na reklamní předměty s korkem, který je také mimořádně populární již po staletí.
 
 

Powerbanka POWERBAM se zápisníkem

{rgx:save:0}
Powerbanka je dnes v podstatě nevyhnutným příslušenstvím moderního člověka. Zároveň je také mimořádně populárním reklamním předmětem, jelikož je vhodná na potisk logem. K této powerbance s bambusovou povrchovou úpravou nabízíme zadarmo tento týden zápisník s přírodním korkem. Při objednávce 30 kusů tak ušetříte více než 123€.

AKCE:
Minimální počet: 30ks PowerBank POWERBAY
30 ks zápisníků blok zdarma
Akce platí od 23.9.2019 - 29.9.2019
 
 

Bamberg sada příborů

 {rgx:save:1}
Ekologický, znovupoužitelný příbor je praktickým reklamním předmětem vhodným pro tamponový potisk. Máte-li ho jednou, určitě si ho s sebou přibalíte do kufru na každou cestu.
.
 
 

Meridal hrneček

 {rgx:save:2}
Z bambusových vláken lze udělat aj krásny a lehký hrneček, který se jen tak lehko nerozbije. Hrneček má objem 350 ml a je jako stvořený na ranní kávu v kanceláři.
 

Zápisník ADRA I

{rgx:save:3}
Krásny, lehký, stylový zápisník z korku se 160-ti nalinkovanými stránkami. Navíc má i praktické poutko na pero, které mu zabezpečí, že bude vždy připraven na nejnovější nápady a poznámky.
 
 

Kuličkové pero Midar

{rgx:save:4}
Kuličkové pero Midar v sobě kombinuje tři materiály. Pšeniční slámu, plast a korek. Díky pšeničné slámě, která je zbytkovým materiálem po sběru pšeničného obilí, je v peru použité mnohem menší množství plastu. Korková rukojeť zase zabezpečí příjemný úchyt a pohodlné psaní. Pero je vhodné pro tamponový potisk.
 
 

Korkový glóbus PINPOINT

{rgx:save:5}
Stylový doplněk do každé kanceláře s rozlétaným šéfem, anebo do cestovní kanceláře. Součástí balení je 12 špendlíků na označování míst na zeměkouli.
 
 
 
Autor článku:

Peter Mihál

Ředitel

Peter je zakladatelem a ředitelem spoločnosti. Má dlouholeté zkušenosti nejen s vedením společnosti. Jeho silnou stránkou je obchod, ekonomika a marketing. Ovláda anglický a nemecký jazyk.

Vytvořit rychlou poptávku