Měníme předměty
na výjimečné dárky
Chci nabídku

Vánoční korkové prostírání s potiskem

Zverejnený

Pokud hledáte prostírání s potiskem, tak jste na správném místě. Můžete si vybrat hned z několika druhů prostírání, které jsou z různých materiálů jako je korek, plast, textilie a další. Zároveň si můžete nechat prostírání potisknout svým logem, aby upoutalo pozornost. 

Personalizované prostírání pak můžete využít na akcích, večírcích, festivalech, restauracích, kavárnách či bufetech. 

Pokračovanie

Máme také na výběr z prostírání pro děti, které je vlastně velkou omalovánkou, kterou si mohou děti vybarvit či vánoční sadu SUSHI, kde naleznete japonské servírování do každé domácnosti. 

Skvělá vánoční atmosféra probíhá hlavně u stolu, kde si společně s rodinou pochutnáváte na tradičních pokrmech a dezertech s cukrovím. Proto je velmi důležité, aby byl vánoční stůl krásně prostřen, aby hrál na stejnou notu jako uvolněná atmosféra. Z tohoto důvodu doporučujeme, abyste se podívali i na další stolovací potřeby jako jsou ubrousky, příbory, talíře a skleničky, které vás jistě očarují. 

Marketingové využití korkového prostírání na stůl s vlastním potiskem     

Napíšeme vám pár bodů pro lepší představu jak takové korkové prostírání využít v marketingové strategii, takže se můžete nechat inspirovat.           

  1. Povědomí o značce. Ať už bude korkové prostírání s vaším potiskem kdekoliv, tak zvýší povědomí o vás a vaší značce. Díky tomu posílíte vnímání vaší značky u zákazníků a celkově ve společnosti.                 
  2. Unikátní design. Korkové prostírání s potiskem si navrhněte tak, aby nejvíce křičelo vaše jméno a cíle vaší značky. Díky tomu může zákazník odhadnout vaše hodnoty, nebo potisk můžete přizpůsobit na konkrétní akce či svátky a roční období (Velikonoční prostírání, Vánoční, Silvestrovské atd.).             
  3. Součást restaurace a atmosféry. Pokud vlastníte podnik jako restauraci, kavárnu či hospodu, tak vaši hosté a zákazníci jistě ocení sjednocenost a dekorace, která mohou být právě korkové prostírání. Poskytuje profesionální a koordinovaný vzhled a zároveň poskytuje propagaci vaší značky.                  
  4. Propagační dárek. Korkové prostírání s potiskem můžete využít jako dárek k nákupu, bonusový sortiment či jako merch, pokud máte tématickou tvorbu, která se týká například vaření a pečení. Díky tomu získá váš zákazník stylov předmět, který bude s vámi či vaší značkou spojen.                 
  5. Podpora udržitelnosti a ekologie. Korkové prostírání je vyrobeno jak už název napovídá z korku, a to znamená, že je vyrobeno z přírodního materiálu, který je ekologicky šetrný. Díky tomu a potisku navíc ukážete, že vám a vaší značce záleží na životním prostředí a není vám jedno, co se kolem vás děje.                  
  6. Soutěže a akce. Pokud jste na nějaké akci se svým týmem (například festival jídla) a chcete zaujmout, pak jsou korková prostírání právě pro vás. Také pokud pořádáte nějaké soutěže, které se točí okolo jídelních stolů, jako například soutěže jedlíků, pak je prostírání skvělé pro sjednocení atmosféry, aby si vás diváci zapamatovali lépe. 
  7. Dárek pro partnery a zaměstnance. Korkové prostírání s potiskem může být i více luxusní, nebo ho darovat v setu s nějakým nádobím, jako třeba skleniček s bambusovými či korkovými prvky. Tímto způsobem posílíte vztahy a ukážete svoji vděčnost za práci a spolupráci.                       

Toto byly jen některé z možností, jak můžete využít korkové prostírání s potiskem v marketingové strategii. Nechte se inspirovat a promyslete si jakou zprávu chcete potiskem na prostírání sdělit.               

Pokud potřebujete pomoci, tak nás neváhejte kontaktovat, nebo napište na náš online chat, kde se rychle spojíme a s radostí vám poradíme. Přejeme krásné svátky nejen u prostřeného stolu a rodinnou pohodu ❤️

Sada 4 korkových podtácek VS MARIOKA

Sada 4 korkových podtácek VS MARIOKA - Reklamnepredmety
14380 Kč
Detail

Korková podložka pod sklenici

Korková podložka pod sklenici - Reklamnepredmety
1040 Kč
Detail

Korkové prostírání

Korkové prostírání - Reklamnepredmety
10140 Kč
Detail

Autor článku:

Dana Chrenová (Kocsisová)

Online marketing

Danka kromě toho, že je naše firemní sluníčko, je i blogerka a na svém blogu zveřejňuje kromě cestování i chutné recepty a typy na skvělé přírodní produkty. Ze sociálních síti nejraději Instagram.

Vytvořit rychlou poptávku