Měníme předměty
na výjimečné dárky
Chci nabídku

Termoska s vlastním potiskem

Zverejnený

Všichni to známe, chladné podzimní a zimní dny a my musíme ven. Není nic horšího než se dostat od tepla krbu ven do nelítostného počasí. Avšak jedna věc v tomto čase vždy potěší. Termoska! 

Termoska je skvělý pomocník do zimy, kdy vyjít ven není zas tak nepříjemné, jelikož máte po ruce teplý nápoj, který prohřeje celé tělo. 

Reklamní termoska, reklamní termohrnek

Pokud vlastníte cestovní a turistické kanceláře, pořádáte zimní trhy či prostě chcete svým zaměstnancům ve firmě udělat radost, pak jste tu správně. Můžete si totiž nechat termosku potisknout a to buď tamponovým potiskem, UV digitálem, nebo zda chcete aby produkt vypadal luxusněji, pak doporučujeme laser, který vaše logo do termosky vypálí. 

Vyberte si z těch nejluxusnějších termosek až po ty nejvíce praktické. Také se můžete nechat unést vzhledem, jelikož jedna termoska je hezčí než druhá. Můžete si také vybrat z termohrnků, kdy zkrátka jen potřebujete ranní kafe v autě cestou do práce. Máme v nabídce desítky termosek a je už jen na vás, která si získá vaše srdce. 

Inspirujte se termoskami, které jsme vytvořili pro naše klienty

Sportovní láhev, termohrnek

V nabídce máme dárkové sady, kde naleznete například i štětku na mytí. Láhev s dvoustrannou konstrukcí, termosku s dřevěným či korkovým uzávěrem, termosku s bambusovým povrchem a mnohé další. Jedna z velmi oblíbených termosek je pak sportovní láhev, která je s vakuovo-měděnou izolací a praktickým madlem v různých barvách. 

Marketingové využití u termosek s vlastním potiskem, termohrnků a termolahví.      

Vypíšeme vám pár nejdůležitějších bodů pro inspiraci, jak byste mohli termosky, termohrnky a termoláhve využít.                                               

  1. Propagační dárek. Termosky a termohrnky můžete využít jako skvělý propagační dárek, jako jsme již na začátku zmiňovali. Nabídněte je zákazníkům, zaměstnancům či obchodním partnerům jako bonusový produkt či součást marketingových kampaní. Díky tomu nikomu neunikne pozornost a dáte praktický dárek, který potěší každého. Lidé si ho budou všímat a potisku na lahvi taktéž.                              
  2. Mobilní reklamní plocha. Stejně tak jako “chodící reklama” na deštníku, taškách či batozích je i termoláhev a termohrnek skvělým reklamním produktem, který potěší a upoutá pozornost. Lidé, kteří budou tento produkt mít ho budou nosit s sebou a tím budete na odiv více lidem a to pro vás znamená větší dosah a viditelnost.                                  
  3.    Diferenciace od konkurence. Díky potisku na termoskách a termohrncích můžete váš podnik či firmu odlišit od široké konkurence. Vytvořte tedy unikátní design či sdělení, které chcete aby přitáhlo pozornost zákazníků.                                    
  4. Zákaznická loajalita. Pokud vlastníte například kavárnu, tak můžete vytvořit program, kdy zákazník dostane kartičku, a pokud bude mít odškrtnutý určitý počet návštěv s vaším personalizovaným termohrnkem, tak dostane slevu, nebo dárek. Takových možností je nepřeberné množství a tohle je pouze ta nejprofláklejší metoda, kterou si zajistíte loajalitu zákazníků.                                    
  5. Cestování a outdoor akce. Termosky a termohrnky jsou ideální pro cestování, a to převážně v zimě a na outdoor aktivity. Pokud jste turistická či cestovní agentura, tak je termoska ideálním reklamním produktem právě pro vás. Nejenom, že budou fungovat jako reklama, ale také poskytnou praktickou hodnotu na cestách.                            
  6. Prodejní produkt. Každý merch dnes obsahuje hrnky, takže pokud toužíte po originalitě, tak sáhněte po termoskách, které jsou trendy. Můžete si díky termoskám také rozšířit sortiment a prodávat je ve vašich kamenných prodejnách či na eshopu.       

No a nakonec si dejte záležet na potisku, aby vyzařoval a hlásal vše, co chcete sdělit zákazníkům a budoucím zákazníkům. Neberte to na lehkou váhu a buďte originální.     

Ať už tohoto praktického pomocníka využijete na kávu, čaj či třeba grog, rozhodně budete spokojeni. Pro cestovatele a turisty jako ulité.                        

Pokud byste potřebovali poradit, tak neváhejte a spojte se s námi, nebo nám napište do online chatu, kde vám mile rádi pomůžeme.

Termoska URSUS

Termoska URSUS - Reklamnepredmety
50340 Kč
Detail

Termoska NANDA

Termoska NANDA - Reklamnepredmety
33250 Kč
Detail

termoska

termoska - Reklamnepredmety
26000 Kč
Detail

       

Autor článku:

Dana Chrenová (Kocsisová)

Online marketing

Danka kromě toho, že je naše firemní sluníčko, je i blogerka a na svém blogu zveřejňuje kromě cestování i chutné recepty a typy na skvělé přírodní produkty. Ze sociálních síti nejraději Instagram.

Vytvořit rychlou poptávku