Měníme předměty
na výjimečné dárky
Chci nabídku

Skleněný hrnek s vánočním potiskem

Zverejnený

S Vánocemi a vánoční atmosférou jsou úzce spjaty teplé nápoje, jako je horká čokoláda, teplá káva či lahodný čaj. Pokud byste měli zájem o kvalitní kávu či čaje, pak se nezapomene podívat na ty naše s kterými budete nadmíru spokojeni. Avšak dnes se pobavíme o hrnkách, které k Vánocům zkrátka patří.      

Pokračovanie

Vánoční hrnek, vánoční skleněný hrnek

Známe to. Vánoce už klepou na dveře a my si vychutnáváme poslední chvíle pohody u pečení cukroví, krbu, pohádky, filmu či skvělé knihy, ale co by to bylo za pohodu bez hrníčku s delikátním nápojem? A právě proto vám nabízíme skleněné hrníčky, které vypadají naprosto rozkošně a pozvednou vaši náladu a atmosféru na maximum. 

Na výběr máme odolné hrnky s dvojitou stěnou, cestovní hrnky, s korkovým dnem či držátkem, s víčkem a lžičkou například z bambusu, s víčkem a brčkem, z mléčného skla, sadu šálků s podtácky a také například z recyklovaného skla. 

Nejluxusněji vypadající hrnky jsou právě z mléčného skla, nebo s bambusovými doplňky, které budou velice vhodné jako dárek pro téměř kohokoliv. Pokud však toužíte po praktičnosti, tak si kupte skleněný cestovní hrnek, který je vhodný na všechny cesty ať už autem, nebo MHD.      

Pokud však budete chtít vyjít z domu do nepříznivého počasí, pak vyměňte hrnek za termohrnek či termolahev a termosku, které v našem sortimentu také naleznete.      

Jaký potisk na reklamní hrnek zvolit?       

Nabízíme vám hned několik technologií potisku z nichž nejluxusněji vypadá výpal a gravírování, které je sice jednobarevné, ale zato vydrží téměř cokoliv, jelikož jsou do skla vyryté a vypálené. Zároveň pokud toužíte po barevném potisku, pak vám doporučujeme tamponový potisk, který je určený pro skla a keramiku.    

ukážky vianočných hrnčekov sklenených spravit grafiku na sklenné hrnčeky, vianočna tematika     

Jelikož máme na výběr z více typů hrnků, tak věříme, že si každý najde to své. Za nás určitě doporučujeme hrnky z mléčného skla, které vypadají nádherně, nebo šálky s bambusovými podtácky, které vám vykouzlí úsměv na rtech.      

Pro koho jsou skleněné hrnky vhodné?     

Pokud jste firma, která hledá vhodný reklamní produkt, produkt na firemní akce a večírky, nebo dárky pro své klienty a zaměstnance či podnik, pak jsou skleněné hrníčky přesně pro vás, jelikož jsou velice praktické, odolné a využití pro ně najde kdokoliv. Využívat je totiž mohou všechny věkové kategorie, muži i ženy, a právě proto jsou tak praktické. Vydrží vám i desítky let a po tu dobu vám budou věrně sloužit. Samozřejmě si hrníčky můžete pořídit i pro vaše osobní využití, protože jsou prostě krásné.          

Marketingové využití skleněných hrnků.                                

V této části článku se soustředíme na marketingovou strategii při koupi a propagaci skleněných hrnků. Nechte se inspirovat o tom, jak můžete skleněné hrníčky a celkově hrnky využít na propagaci vaší značky a firmy.                                                       

  1. Propagační dárek. Tak jako všechny reklamní předměty, ať už se jedná o reklamní sladkosti, oblečení či propisky, tak můžete reklamní skleněné hrnky s vlastním potiskem využít jako propagační dárek pro zákazníky, klienty, obchodní partnery či zaměstnance. Když si skleněný hrnek potisknete personalizovaným logem, sloganem či motivem pomůže to posílit povědomí o značce a zanechá to pozitivní dojem.                                                           
  2. Osobní vztahy s klienty. Hrnky můžete využít na upevnění vztahů mezi vámi a klienty či zákazníky. Hrnky pošlete jako dík pro věrné zákazníky, nebo jim je budete dávat při koupi nad určitou částku. To vám pomůže vybudovat pozitivní dojem a zároveň zvýší obchody.                                        
  3. Soutěže a akce. Skleněné hrnky s potiskem jsou vhodné i jako dárek do soutěží, losování nebo jako dárkové předměty na firemních akcích. Tímto způsbem budete propagovat vaši značku a zároveň potěšíte budoucí zákazníky, kterým poskytnete praktickou odměnu.                            
  4. Prodejní produkt. Pokud provozujete obchod, eshop nebo vlastní merch, tak můžete hrnky použít na rozšíření vašeho sortimentu. Díky tomu se můžete zařadit do konkrétnější kategorie prodejců jako prodejci domácích potřeb a věcí do domácnosti. Tím se dostanete do skupiny lidí, kteří budou mít o vaše produkty zájem.                              
  5. Dárkový set. S hrnkem můžete vymyslet i dárkový set, který bude výhodný pro vaše zákazníky. Vytvoříte balíček, kde lidé zaplatí pouze za produkty bez hrnku a ten bude v balíčku jako bonus. Takto můžete využít hrnek i jako dárek ke koupi určitých produktů, nebo nad určitou sumu. Tyto produkty jsou nejvhodnější pro kavárny, čajovny a cukrárny, kdy svým zákazníkům nabídnete tématické reklamní produkty, které využijí.                                  
  6. Diferenciace od konkurence. Pokud ve vašem podniku využijete personalizované skleněné či keramické hrnky, tak se tím lépe odlišíte od konkurence. Je to příjemný bonus, který nabídnete vašim zákazníkům a navíc, pokud budou sdílet fotky z vašeho podniku na svých sociálních sítích, tak bude všude vidět váš branding a přiláká to spoustu nových zákazníků.                                     

Avšak toto byly jen ty nejzásadnější body, kterými se můžete nechat inspirovat. Zároveň můžete vymyslet nové způsoby jak propagovat vaši firmu a značku. Také si dejte pozor na to, aby reklamní produkt, který vás prezentuje nesl vaši myšlenku, takže myslete na podstatu a důležitost srozumitelného sloganu či motivu.       

Pokud byste potřebovali s čímkoliv poradit, tak se nebojte a neváhejte nás kontaktovat, nebo se s námi můžete spojit přes nás online chat, kde vám rádi pomůžeme s výběrem.       

Přejeme vám veselé svátky a příjemnou rodinnou pohodu u skvělého nápoje ❤️. 

Autor článku:

Dana Chrenová (Kocsisová)

Online marketing

Danka kromě toho, že je naše firemní sluníčko, je i blogerka a na svém blogu zveřejňuje kromě cestování i chutné recepty a typy na skvělé přírodní produkty. Ze sociálních síti nejraději Instagram.

Vytvořit rychlou poptávku