Měníme předměty
na výjimečné dárky
Chci nabídku

Dlouhé noci se blíží - reflexní reklamní předměty pro bezpečí

Zverejnený
Věděli jste, že…
chodci i cyklisti jedoucí po krajnici musí mít podle zákona za snížené viditelnosti na sobě viditelně umístěné reflexní prvky, anebo oblečený reflexní oděv? To dokonce platí nejen mimo obce, ale také v obci.
Reflexním prvkem může být nejen vesta, ale také velmi populární pásek na ruku, nebo praktický návlek na ruksak. Vybrali jsme pro Vás několik reflexních reklamních předmětů a dva z toho jsou tento týden v akci. Věříme, že s prodlužováním noci tato nabídka osloví vás, vaše klienty, i obchodní partnery.
 

Enrollo reflexní pásek

reflexný pásik
Reflexní pás, který lze obtočit například kolem ruky, je jedním z nejpopulárnějších a nejpraktičtějších reflexních prvků vůbec. Není divu. Vejde se do každé tašky a jeho nasazení netrvá ani vteřinu. Navíc, jako reklamní předmět je vhodný na potisk. Jednobarevný potisk Vám nyní dokážeme zabezpečit zadarmo při objednávce 1000 kusů.
 

Reflexní vak Lemap

Reflexné vrecko
Praktické vak s rozměrem 31x45cm se stahovací šňůrkou je tento týden ve výhodné akci. Při objednávce 250 kusů ušetříte až 65€. Vak je samozřejmě vhodný na potisk.
 

Hero reflexní vesta

reflexná vesta
Absolutní klasikou mezi reflexními prvky je reflexní vesta. Je nejen povinnou výbavou v našich automobilech, ale rovněž dobře poslouží i na motorce, nebo při práci blízko cest. Ideálním způsobem potisku je sublimační potisk černou barvou. Správně zvolený potisk dělá z reflexní vesty ideální reklamní předmět, vhodný na umístění loga vaší společnosti. Bonusem při této vestě je také praktický vak, který je také vhodný na potisk.
 

Obal na batoh - Camino

reflexný obal na batoh
Nezabírá mnoho místa a v nepříznivém počasí je na nezaplacení. Co je to? Obal na batoh do deště s reflexními pruhy Camino.
 

Kabát Core High Viz Motorway

reflexný kabát core high viz motorway
Reflexní kabát pro náročné klienty, kteří pracují v náročných podmínkách, je reklamní předmět, jenž si zaslouží každou vteřinu pozornosti. Je nepromokavý, se skrytou kapucí a velkými kapsami. Splňuje normu ISOEN20471:2013, třída 3 a dodává se v různých velikostech ve dvou barevných vyhotoveních.


 

Autor článku:

Peter Mihál

Ředitel

Peter je zakladatelem a ředitelem spoločnosti. Má dlouholeté zkušenosti nejen s vedením společnosti. Jeho silnou stránkou je obchod, ekonomika a marketing. Ovláda anglický a nemecký jazyk.