Měníme předměty
na výjimečné dárky
Chci nabídku

Nafukovací reklamní předměty

Zverejnený
Věděli jste, že...
nejvyšší naměřená teplota na Slovensku bola 40,3 °C? Stalo se to v Hurbanově v roce 2007 a bylo to v červenci, takže uvidíme, čím nás ještě tento měsíc překvapí. Zpříjemněte svým zaměstnancům a klientům pobyt u vody, který k létu neodmyslitelně patří, a darujte jim reklamní předměty, které v těchto horkách u vody určitě ocení. Připravte si plíce, jde se nafukovat!

Nafukovačka Air white{rgx:save:0}

Ten pocit, když si jen tak ležíte na nafukovačce, svítí slunce a kolem vás žbluňká voda... A nyní si představte, že na té nafukovačce by mohlo být logo. Už navždy byste měli spojený tento skvělý pocit s logem firmy. Zní to dobře? Reklamní předměty, které provádějí lidi v průběhu jejich volných chvil, v nich zanechávají ty nehezčí vzpomínky. Buďte jednou z nich.
AKCE:
Při objednávce 100 kusů nafukovaček máte jednobarevný potisk logem na nafukovačce ZADARMO. Neváhejte, i tato akce trvá jen do 14. 7. 2019!
Cena za 100 kusů nafukovaček 692€ bez DPH.


{rgx:save:1}
Ryby se nemusí učit plavat, zato my lidi ano. Naše ratolesti potřebují občas trochu pomoci a na to jsou nafukovací plavací rukávky určeny. Nyní můžete získat 150 párů za cenu 100 párů.
Využijete také potisk na rukávky. Vaše logo bude ještě leta svítit na rodinných fotkách z dovolených, na kterých se děti učí plavat.
AKCE:
150 párů za cenu 100 párů!
Ušetříte až 91,50€
Akce platí jen do 14. 7. 2019Vyberte si něco originální!

{rgx:save:2}
Obyčejná nafukovačka je pro vás nudná? Co tak nafukovačka ve tvaru melouna? Plavací kruh je příliš obyčejný? Co tak zkusi plavací kruh ve tvaru plameňáka, anebo dokonce jednorožce? Originální reklamní předměty poutají pozornost a o to přece jde.
Kontaktujte naše obchodníky a poraďte si s nimi, co zodpovídá právě Vašim specifickým požadavkům.
Autor článku:

Peter Mihál

Ředitel

Peter je zakladatelem a ředitelem spoločnosti. Má dlouholeté zkušenosti nejen s vedením společnosti. Jeho silnou stránkou je obchod, ekonomika a marketing. Ovláda anglický a nemecký jazyk.

Vytvořit rychlou poptávku