Měníme předměty
na výjimečné dárky
Chci nabídku

Život na pláži

Zverejnený
Věděli jste, že...
pláže se na rekreaci začaly využívat v 18-tém století? Samozřejmě, tehdy to bylo pouze pro pár vyvolených, tedy pro šlechtu. Rezorty na plážích se začali hromadně šířit až v polovině 19-tého století na pobřežích Anglie a na pobřeží Francie o půl století později.
Pro úplnost ještě dodáváme, že pláže nemusí být pouze u moře, ale mohou se nacházet také na břehu řek a jezer.
Na tento týden jsme si pro vás připravili akce na tyto reklamní předměty:


{rgx:save:0}
Na pláž se bez opalovacího krému nechodí. Opalovací krém s ochranným faktorem 25 v různobarevném vyhotovení a s praktickou karabinkou je ideálním předmětem pro potisk logem vaší společnosti.
AKCE:
Akce platí pro objednávku 150ks opalovacího krému v hodnotě 293,70 € (bez DPH).
Běžná cena za 150ks je 367,05 € (ušetříte až 73,5 €).
Akce je platná od 13.5.2019 do 20.5.2019.

{rgx:save:1}
Praktické plážové lehátko v různých barevných vyhotoveních je ideálním společníkem na více, než jen jednu sezonu dovolených. Voděodolní materiál a praktické skládání s uzavíráním na zip ocení jak vaši zaměstnanci, tak i klienti. Poraďte se s našimi obchodníky o vhodném potisku
AKCE:
Akce platí pro objednávku 100ks plážových lehátek v hodnotě 315 € (bez DPH).
Běžná cena za 100ks je 420 € (ušetříte až 115 €).
Akce je platná od 13.5.2019 do 20.5.2019.

Sada letních her

{rgx:save:2}
Chvíle na pláži jsou neodmyslitelně spojeny nejen s opalováním, ale také s aktivním oddychem a sportovními aktivitami. Ideálním společníkem bude proto taška se sportovními potřebami, které mají rádi všichni. Frisbee talíř, plážové rakety s balónkem a nafukovací balón zpříjemní chvíle na pláži. Připomeňte se svým klientům, byznys partnerům, nebo zaměstnancům i v průběhu dovolené díky reklamním předmětům, které jsou ideálním nosičem loga vaší společnosti.


Autor článku:

Peter Mihál

Ředitel

Peter je zakladatelem a ředitelem spoločnosti. Má dlouholeté zkušenosti nejen s vedením společnosti. Jeho silnou stránkou je obchod, ekonomika a marketing. Ovláda anglický a nemecký jazyk.

Vytvořit rychlou poptávku