Měníme předměty
na výjimečné dárky
Chci nabídku

Froté ručníky, osušky a polštáře s potiskem

Zverejnený

Zvětšete svůj reklamní prostor na maximum. Potisk osušek nemusí být jen na malý proužek, ale na celou plochu osušky.

Osušky IMAGE. Věrnější podání barev potisku díky nové tiskárně

 

Na celé potištěné straně se provádí potisk sublimační transferový technologií. Z druhé strany je osuška v jedné barvě ze 100% bavlny. Tento typ potisku je odolný vůči mechanickému poškození. Vyrobíme rozměr a design potisku dle vašich požadavků. Na osušku si můžete dát ušít i poutko na zavěšení. Ozvyte se nám a možná se brzy budou vaši klienti a partneři, opalovat na pláži s vaší originální reklamou.

Materiál: hustota: 360g / m2, 40% bavlna + 60% polyester.

Pandoo – froté z bambusu

Nabízíme nejvyšší kvalitu ručníků a osušek, které jsou vyrobeny z jemné, rychle schnoucí směsi bambusu a bavlny. Nevtíravý design, pevné poutko v barvě a příjemné barevné tóny jsou harmonizující s těmito luxusními výrobky, které jsou vhodné jako dárek do každé koupelny. Nabízíme 5 barev ve dvou rozměrech. Dopřejte si pocit luxusu.

Materiál: hustota: 530g/m2 , podíl bambusu: 60%.

Polštáře s potiskem

Je to ho víc, co vám umíme nabídnout z našich služeb a produktů a jedním z nich je i potisk na polštáře, které jsou z hebkého mikrovlákna. Tento materiál se využívá i na výrobu dek a županů.Polštář se dá potlačit celoplošně a to libovolnou grafikou nebo fotografií. Potisk je odolný vůči mechanickému poškození. Můžete ho prát v pračce s ostatní barevným prádlem. Doplňte design vašeho interiéru s polštářem podle vašich představ.

Materiál: hustota: 280g / m2, 100% zjemněné mikrovlákno.

Froté dárky

Dopřejte domácí welness a sáhněte po vkusném a voňavém dárku.
Dárkové sady, které obsahují ručník nebo osušku spolu s voňavou svíčkou nebo solí do koupele, si můžete pořídit už teď. Vězte, že obdarovaný si na vás vzpomene při každém koupeli.

  

Jak se tlačí na froté

Potlačit správně froté materiál je v podstatě tiskové umění. Na potisk froté ručníků a osušek se ve většině případů používají upravené sítotiskové stroje. Pomocí dopravníků se naplocho položena nepotištěná osuška potlačí separátními barvami, které je následně třeba stabilizovat v stabilizační lázni. Příprava velkých tiskových sítí, jejich nastavení a ztráta části produkce předznamenává výrobu většího množství ručníků.

Nevýhodou tohoto tisku je to, že místo potisku je tvrdší a ručník měkne až po několika vypráních, kdy ale může dojít ke ztrátě části motivu.

Hitem posledních let se proto stala přímý digitální tisk. Pokud máte hezký motiv, nebo reklamu a chcete ji umístit na osušku, doporučujeme Vám digitální tisk. Připlaťte si za osušku, která je kvalitní a budou ji rádi používat všichni Vaši klienti. Reklamní plocha s Vaším odkazem bude v těch nejlepších rukou.

     

Autor článku:

Jaroslav Ichnacak

Obchodní ředitel

Jaro je energický a velmi pracovitý člověk s velkým srdcem. Svůj obchodný potenciál a dlouholeté zkušenosti z call centra využívá v našem tímu od roku 2017. Popři práci sa věnuje herectví a svou schopností získat si lidi ocenuje mnoho klientů. Umí se domluvit anglicky a polsky.

Vytvořit rychlou poptávku