Měníme předměty
na výjimečné dárky
Chci nabídku

Zabavte se děláním stop do písku

Zverejnený

Léto se s námi pomalu loučí, avšak není všem dnům konec! Pokud vás dovolená teprve čeká, nebo se již nyní těšíte na tu budúcoročnú, zbystřete svou pozornost!

Když se procházka po pláži stane zábavou

Toto je absolutní letní vychytávka! Jaké zábavné může být (a nejen pro děti) procházet se po mokrém písku a zanechávat po sobě jedinečné stopy, dokonce ve tvaru loga vaší firmy nebo čehokoliv, co si jen vymyslíte? Určitě zajímavé. Jak je to ale vůbec možné? Díky laserové technologii. Světlo z laserového paprsku se po dopadu na pantofle mění na teplo a toto teplo následně vypaluje povrch materiálu. Tím pádem, při každém vašem kroku a pod tíhou lidské váhy pantofle zanechává v mokrém písku originální otisk. Gravírování laserem se využívá většinou na kovové povrchy, jako například termosky, kovové části rtů, ale i na dřevo, kůži (diáře, peněženky, tašky), sklo (sklenice) či na předměty z materiálu EVA, což je i případ těchto Flip flop pantoflí .

Ať si vás zapamatují i na dovolené

Náš kolega Fero byl na dovolené ve Španělsku a vyzkoušel kouzlo laserových pantoflí. Originalitu ocenili i kolemjdoucí rekreanti, kteří si otisk v mokrém písku ihned všimli. Důležité je, nedělat to, pokud je příliv, jinak vám stopa dlouho nevydrží :) Otisky v písku díky obyčejným pantoflím je jeden z dalších možností, jak nenásilným způsobem dáte vědět o své firmě i v zahraničí.
Pokud vás tato vychytávka zaujala, neváhejte a kontaktujte naše skvělých obchodníků, kteří vám poradí a vyřídí vše podle vašich představ.
Autor článku:

Jaroslav Ichnacak

Obchodní ředitel

Jaro je energický a velmi pracovitý člověk s velkým srdcem. Svůj obchodný potenciál a dlouholeté zkušenosti z call centra využívá v našem tímu od roku 2017. Popři práci sa věnuje herectví a svou schopností získat si lidi ocenuje mnoho klientů. Umí se domluvit anglicky a polsky.