Měníme předměty
na výjimečné dárky
Chci nabídku

Jak ušetřit a neprodělal při výběru reklamních předmětů

Zverejnený

Základem je správně si vybrat. Předtím než začnete je třeba se seznámit nejen s nabídkou reklamních a propagačních předmětů, ale umět správně odhadnout vaši klientelu a finanční možnosti. Ušetříte nejen čas, ale v první řadě i peníze.

Ako ušetriť a neprerobiť

Správný výběr reklamních předmětů

Správný výběr reklamních a propagačních předmětů předmětů pro vaši firmu, kampaň nebo event vyžaduje nemalé zkušenosti v marketingu. Znáte svou cílovou skupinu jako vlastní dlaň? Podporuje váš výběr váš marketingový plán a v konečném důsledku i filozofii celé firmy? Pokud si nevíte rady, usměrní vás reklamní agentura nebo zkušený obchodník. Základem správného výběru však je, pokud ve své obchodní strategii dokážete charakterizovat následující body.

1. MYŠLENKA

Buďte kreatívni! Dajte svojmu nápadu tvár! Zaujímavá myšlienka môže zmeniť váš pohľad na cenu reklamného predmetu. V tomto prípade neplatí, že čím viac investujete, tým viac darček od vašej firmy poteší. Namiesto peňazí, investujte do originality! Vtipná a nápaditá pozornosť má oveľa väčšiu hodnotu ako fádny a drahý predmet „z povinnosti“.

2. ÚČEL REKLAMNÍHO PŘEDMĚTU

Položte si otázku: "Proč si vybírám právě tento reklamní předmět?" V nabídce najdete spoustu propagačních věcí určených pro běžný život, pracovní i sportovní aktivity a měli byste dbát na to, zda vybraný reklamní předmět "zapadá" do celkové koncepce filozofie a příležitosti . Například při oslavě výročí vaší firmy bude vhodným dárkem vínová sada s logem firmy. Na druhé straně, většinu klientů si víte získat menším, praktičtějším dárkem v podobě pera, hrnku nebo sladké pozornosti.

3. PRO KOHO JE PŘEDMĚT URČEN?

V zásadě platí, že reklamní a propagační předměty jsou použitelné kdykoliv, kdekoliv a pro kohokoliv. Ale malé detaily, které při výběru správného dárku dodržíte, mohou mít hodnotu zlata. Pokud víte, že reklamní předměty poputují do ženských rukou, nedávejte své logo vytisknout na doutníky nebo kompas. Myslete na to, jaké předměty se více hodí pro konkrétní osobu. V případě, že chcete oslovit více lidí i s nízkým rozpočtem, vyberte si předměty, které budou vhodné pro více osob.

Cielenie reklamných predmetov

4. ROČNÍ OBDOBÍ

Abyste měli jistotu, že vaše dárkové předměty budou i používané, nezapomínejte myslet na roční období, kdy dárek dáváte. Plážové tašky, sklenice a osušky v letním období nebo rukavice, šálky na horkou čokoládu a čepice, když je zima. Zacilte reklamní předměty na počasí a je jisté, že příště bude vašeho klienta kromě deštníku chránit i vaše logo.

5. ŽIVOTNOST A VÝDRŽ

Stanovte si období, pro které chcete reklamní předměty využít. Chcete jednorázový dárek? Nebo preferujete předměty s delší životností? Reklamní a propagační předměty určené k rozdávání (bonbony, přívěsky, náramky, dekorační produkty) vydrží pouze krátkou dobu a jejich účel je, co se času týče, omezen. Na druhé straně firmy s větším počtem zaměstnanců preferují dárky, které jsou používány denně a vydrží mnohem více (firemní oblečení, nářadí nebo kancelářské potřeby).

6. CENA PŘEDMĚTU

Finanční rozpočet určený na marketing a reklamní předměty je důležitým faktorem při výběru vhodných propagačních dárků pro své zaměstnance nebo klienty. Zamyslete se při jaké příležitosti chcete potlačené předměty použít a komu je darovat. Pokud jde o velkolepou událost, milník ve vaší firmě, dar pro významného kolegu nebo pro důležitého obchodního partnera, vyplatí se investovat do dražšího předmětu s dlouhou životností a nádechem luxusu. Na druhé straně, levnější, méně trvanlivé a vtipné předměty se hodí při menších nebo pravidelných příležitostech.

 

E-dokument Nakupuj S rozumem - Průvodce reklamními předměty

Zajímají vás další detaily týkající se potenciálu a síly reklamních předmětů? Pracujeme s nimi již více než 25 let, takže my o nich víme :)
Zadejte vaše kontaktní údaje do formuláře a my vám zdarma zašleme náš e-dokument!
ent!

 edokument

Průvodce reklamními předměty

  • Jméno 
  • Příjmení 
Autor článku:

Jaroslav Ichnacak

Obchodní ředitel

Jaro je energický a velmi pracovitý člověk s velkým srdcem. Svůj obchodný potenciál a dlouholeté zkušenosti z call centra využívá v našem tímu od roku 2017. Popři práci sa věnuje herectví a svou schopností získat si lidi ocenuje mnoho klientů. Umí se domluvit anglicky a polsky.

Vytvořit rychlou poptávku