Měníme předměty
na výjimečné dárky
Chci nabídku

Dárkové bonboniéry

Zverejnený

Pokud hledáte dárek, který uspokojí všechny vaše smysly, pak je bonboniéra to pravé pro vás. Můžete si ji nechat potisknout vaším logem a tím si bonboniéru personalizovat a tím se z ní stává jedinečná reklama, na kterou budou mít vaši klienti chuť 365 dní v roce.     

Reklamní bonboniéry, Bonboniéry s potiskem

Každý miluje čokoládu, a proto se bonboniéra stává univerzálním dárkem, který potěší všechny. Můžete si vybrat hned z několika druhů, které se od sebe liší jak balením, tak i obsahem. Pokud se zaměříme na balení, tak v naší nabídce naleznete různé druhy materiálů jako je papír, plast, kov a zároveň mají tyto krabičky i jiný tvar jako srdce, čtverec či trojúhelník. Stejně tak rozmanitý je i výběr našich čokoládek a pralinek, které jsou velmi různorodé.        

Například si můžete vybrat z druhu čokolády (bílá, mléčná, hořká) dále také z náplně u ručně vyráběných pralinek jako brusinku, nugát, kávu, likér, jahodu či vlašský ořech a mnohé další.        

Reklamní sladkosti

Pokud by vás bonboniéry zaujaly, tak se nezapomeňte podívat i na kategorii reklamní sladkosti, která vám nabídne široký výběr pochutin, které potěší i ty nejmlsnější jazýčky. Bonboniéru si sestavíte z čokolád a pralinek dle vašeho výběru, takže pokud nevíte, kterou čokoládu zvolit, nebo chcete potěšit více lidí, tak si do krabičky můžete nakombinovat libovolné pochutiny.       

Logo vám můžeme natisknout jak na balení, tak i na samotnou čokoládu plnobarevným jedlým reklamním potiskem, ať už se jedná o logo, fotku či slogan. Všechny vypadají k nakousnutí, a to si teprve počkejte, jak báječně chutnají. Můžete použít jako dárek pro kolegu, dárek pro klienta, dárek pro zaměstnance, ale také jako dárek pro ženu a dárek pro muže. Zavděčíte se opravdu všem, ať už na večírku, svatbě či jiné oslavě.      

Marketingové využití dárkových bonboniér.                     

V tomto odstavci se v bodech zaměříme na marketingovou strategii u bonboniér, tak se nechte inspirovat.                                            

  1. Propagační dárek. Bonboniéry jsou skvělé jako dárky s vlastním potiskem, které mohou sloužit právě jako propagační dárky například pro zákazníky, zaměstnance  nebo obchodní partnery. Díky personalizovanému potisku se vaše značka dostane do podvědomí a zvýšíte tím povědomí o vaší firmě.                            
  2. Osobní vztahy s klienty. Dárkové bonboniéry s vlastním potiskem můžete použít při budování lepších vztahů s vašimi klienty. Bonboniéry můžete darovat nebo poslat právě jako dárek za spolupráci či na vánoce pro lepší atmosféru.                     
  3. Soutěže a akce. Bonboniéry s potiskem jsou vhodné i jako dárek do soutěží, losování nebo jako dárkové předměty na firemních akcích. Tímto způsbem budete propagovat vaši značku a zároveň potěšíte budoucí zákazníky, kterým poskytnete sladkou odměnu.                                    
  4. Firemní dárek. Jak jinak lépe rozšířit povědomí o vaší firmě či značce než vytvořit reklamní dárek po kterém se budou moci lidé utlouct? A právě proto si nechte udělat personalizované bonboniéry, které budete rozdávat jako dárek. Zákazníci a klienti se jistě s radostí znovu vrátí.                                        
  5. Propagace na veletrzích. Na burzách a veletrzích se neustále točí ty samé reklamní předměty jako propisky, hrníčky, klíčenky, trička a tak dále, ale čím zaujmout více? Nejlepší reklamní předmět je ten na který pak člověk musí ještě dlouho myslet, no a co zapůsobí více nežli kvalitní čokoláda, která roztančí všechny vaše smysly? Tímto způsobem  můžete přitáhnout pozornost a zanechat trvalý dojem na potenciální zákazníky.                                                      
  6. Součást balíčku. Dárkové bonboniéry s vlastním potiskem mohou bát také součástí výrobků nebo balíčků, které nabízíte. Například jako dárek za zakoupení produktu či služby jako bonus. Zároveň může sloužit jako akční dárek při koupi nad určitou částku, no a tím dosáhnete větších nákupů, jelikož dárek zdarma u většiny zákazník funguje.                                            
  7. Propagace na sociálních sítích. Můžete vytvořit internetovou soutěž například na instagramu, kde se lidé budou zapojovat a sdílet váš obsah mezi větší počet lidí a budu soutěžit právě o dárkové bonboniéry s vlastním personalizovaným potiskem. Soutěže jsou v dnešní době oblíbená forma propagace, jelikož za jejich reklamu nemusíte platit, poněvadž si do podmínek soutěže dáte například sdílení na jejich profilu, označení přátel do komentářů a sledování vašeho účtu. Díky tomu získáte nové sledovatele a zvýšíte svůj dosah.                                      

 

Avšak toto bylo jen pár nejdůležitějších a nejznámějších bodů v marketingové strategii, ale nápadům se meze nekladou. Nechte se tedy inspirovat a zakupte si naše reklamní předměty v nejvyšší kvalitě.              

Po těchto sladkostech se vám roztančí chuťové pohárky a budete se po nich moci utlouct. Tak co, už se vám sbíhají sliny?           

Pokud byste potřebovali poradit při výběru, tak nás neváhejte kontaktovat, nebo se s námi spojte přes online chat, kde vám rádi a rychle pomůžeme. Věříme, že si naše sladkosti a pochutiny zamilujete tak jakoby a dobrou chuť.            

Autor článku:

František Harangózo

Grafik

Fero je zkušeným grafikem, designérem a online manažerem. Již od střední školy se věnuje grafickému designu, ke kterému časem přibyl také zájem o online marketing. Stále na sobě pracuje a rád se rozvíjí. Klientovi umí lidskou řečí a s pokorou vysvětlit i složité termíny a postupy. Fero pomáhá firmě i klientům růst už téměř 10 let.

Vytvořit rychlou poptávku